vila linda

Rodinná Vila pod štítmi Vysokých Tatier s tečúcim potokom a lesmi

Veľkonočný balíček

Veľká noc vo Vila Linda

Vážení hostia, pozývame Vás k nám na Veľkonočný pobyt. Príďte k nám načerpať nové sily, nadýchať sa čerstvého vzduchu a prežiť príjemné chvíle s rodinou.

Náš Veľkonočný balíček ponúkame za cenu 449€ pre 2 dospelé osoby na 3 noci.

 

Veľkonočný balíček zahŕňa:

  • ubytovanie v komfortných izbách pre 2 osoby na 3 noci
  • raňajky podávané formou bufetových stolov
  • večere podávané formou 3-chodového servírovaného menu
  • welcome drink
  • 1 x 2- hodinový privátny vstup do wellness pod hviezdnym nebom s panoramatickým výhľadom na štíty Vysokých Tatier (objednanie vopred)
  • hodinová masáž pre 2 osoby podľa vlastného výberu

– klasická masáž –  patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

-relaxačná masáž -Relaxačná aromatická masáž je upokojujúcou masážou pomocou relaxačných olejov, sprevádzaná príjemnou hudbou uvoľní vaše telo aj myseľ a vy sa budete cítiť znovuzrodení

– havajská Lomi Lomi masáž – je to liečebná masáž. Dochádza pri nej k harmonizácií tela a duše. Jemná masážna technika spojená s príjemnou a láskavou energiou navodzuje pocit objatia a ochrany. Detoxikuje telo, odstraňuje bolesť, únavu a napätie.

-masáž lávovými kameňmi- Hot stones je úžasným zážitkom pre telo i dušu. Kamene svojim teplom a energiou, ktoré postupne odovzdávajú, navodzujú pocit dokonalého uvoľnenia a relaxu. Masáž lávovými kameňmi patrí medzi najobľúbenejšie hlavne v chladnom období, kedy je človek vyzimený a najviac stuhnutý, svojim teplom účinne uvoľňujú spazmy svalov a dodávajú množstvo energie.

(objednanie vopred)

Dieťa do 6 rokov má pobyt zadarmo s nárokom na lôžko a stravu. Dieťa od 6 rokov a ďalšia dospelá osoba má cenu podľa platného katalógového cenníka.

 

Tešíme sa na Vás a prajeme Vám príjemný pobyt

Vila Linda

Čo hovoria naši hostia